ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Подлоги за пресоблекување  >  ПОДЛОГА ЗА ПРЕПОВИВАЊЕ 50CM X 70CM DOG AND CAT WHITE TEGA BABY

  ПОДЛОГА ЗА ПРЕПОВИВАЊЕ 50CM X 70CM DOG AND CAT WHITE TEGA BABY

  1.390 ден

  ПОДЛОГА ЗА ПРЕПОВИВАЊЕ 50CM X 70CM DOG AND CAT WHITE TEGA BABY
  • Воодотпорна подлога со испринтан мерач за висина.
  • Дизајниранa да поддржува безбедно и лесно менување на пелените.
  • Мазна површина која обезбедува правилна хигиена.
  • Димензии на подлогата: 50x70cm.
  • Производот достапен во неколку дизајни.

  На залиха

  Кол.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.