ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  POSTMAN-POCKET

  1.590 ден

  Поштарот на Longji има многу работа и треба да ги подели сите писма. Најбрзиот играч во
  пронаоѓањето на соседите на кои им припаѓаат буквите, ќе биде победник! Игра за целото семејство. Пакувањето е изработено за да може да се понесе со себе играта и да се игра насекаде!

  In stock

  Description

  O mkИлустрација: Txell Darne
  Возраст:3 до 103 години
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.