ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Играње на улоги  >  Престилка и капа за готвачи – Janod

  Престилка и капа за готвачи – Janod

  1.000 ден

  Убаво дизајнирани престилка и капа, коишто се неопходни за сите големи готвачи.

  Димензии:

  Престилката: 45 x 75 cm. Капата: 27 x 20 cm.

  Нема на залиха

  SKU: 3700217365820/2410 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  Материјал Памук/Cotton
  Возраст 3-8 г.

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.