ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Проодувалки  >  ПРООДУВАЛКА HAPPY HIPPY CHICCO

  ПРООДУВАЛКА HAPPY HIPPY CHICCO

  2.542 ден

  Забавна проодувалка во шарени бои која му овозможува на детето да ги направи првите чекори.

  Нема на залиха

  SKU: 059051000/ 4219 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  ПРООДУВАЛКА HAPPY HIPPY CHICCO

  Забавна проодувалка во шарени бои која му овозможува на детето да ги направи првите чекори.
  – 4 големи тркала за поголема стабилност на детето
  – Забавен центар со 5 мануелни активности: огледало, часовник што се врти, цвет што се движи, тропалка со топчиња што се вртат, 3 цилиндри што се вртат.2 во 1
  1. Проодувалка
  2. Активен центар со мануелни активности

  Дополнителни информации

  Тежина 3 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.