ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Додатоци за бебешка опрема  >  ПРОЖЕКТОР МУЗИЧКИ NEXT 2 STARS СИВО 0м+ CHICCO

  ПРОЖЕКТОР МУЗИЧКИ NEXT 2 STARS СИВО 0м+ CHICCO

  2.980 ден

  ПРОЖЕКТОР МУЗИЧКИ NEXT 2 STARS СИВО 0м+ CHICCO
  Chicco First Dreams Next2Stars е иновативен проектор со посебени куки, дизајнирани специјално за нашето семејство креветчиња Chicco Next2Me и кој одговара на повеќето кревети за патувања.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 986300000/4263 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  Chicco First Dreams Next2Stars е иновативен проектор со посебени куки, дизајнирани специјално за нашето семејство креветчиња Chicco Next2Me и кој одговара на повеќето кревети за патувања.
  Создава волшебна атмосфера за време на спиењето во спалната соба на вашето дете благодарение на мелодиите и проекцијата на обоени светла.
  Next2Stars има 3 различни светлосни ефекти, за да создаде совршена атмосфера пред спиење: проекција за ноќно време, нежна проекција, ноќна светлина.
  30 минути светлосни ефекти и музика (класична, нова ера, софт рок, џез и поп).
  Доаѓа со меко кадифено мече кое може да се извади и може да се пере во машина.
  Кука погодна за кревети со тубуларни делови со ширина до 38 mm. Може да се користи и на малата ноќна маса.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.