ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Акцесоари за исхрана и доење  >  ПУМПИЦА ЗА ГРАДИ ПЛАСТИЧНА NATURAL FEELING

  ПУМПИЦА ЗА ГРАДИ ПЛАСТИЧНА NATURAL FEELING

  1.980 ден

  Новата рачна пумпа за измолзување од Chicco им овозможува на мајките ефективен и нежен начин да го измолзат своето млеко. Удобноста е загарантирана со ергономската рачка, а нежноста од страна не меките силиконски додатоци кои одговараат на сите големини на градата. Комплетот доаѓа со шише од новата линија на NATURAL FEELING, кое благодарение на специфичната форма овозможува природен начин на хранење, потикнувајќи го доењето и хранењето со шише. Ефикасно и нежно измолзување благодарение на иновативниот систем на Chicco, што го прави измолзувањето едноставно и природно.
  Ергономската рачка за максимална удобност во текот на користењето, благодарение на формата и меката поставеност на рачката.
  Екстра меки силиконски додатоци за максимална удобност на градата, како резултат на меката текстура која завршува со масажери за градата.

  На залиха

  SKU: 574000000 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.