ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  RACING CAR SILVER – BAGHERA

  RACING CAR SILVER – BAGHERA

  2.278 ден

  Овој тркачки автомобил е наменет за деца на вораст од 1+

  Кол.
  SKU: HERA480 Категорија: Ознаки: , , Brand:

  Опис

   

  Овие автомобили се со предни големи тркала како старите автомобили за трки. Бидејќи децата често знаат своите играчки да ги фрлаат и кршат, Racing Car се изработени од многу силна ABS пластика која потоа е лакирана и полирана рачно се со цел да останат сочувани и играта со нив да трае долго дури и во најекстремните услови на возење! Тркалата на оваа играчка се гумени, како вистинските тркачки коли. Овој автомобил е дизајниран во Франција од тим на дизајнери

   

   

   

  Придонесете во развојот на вашето дете.

   

  Брм-брм-брм! Ставете го Racing Car Baghera на почетната линија и да одиме на трка со  автомобили! Од 1 година, вашето малечко ќе може уште повеќе да игра со оваа играчка. Вашето дете ќе сака да игра само или со своите пријатели за да докаже дека неговиот мал автомобил е најдобар. Оваа играчка ќе ги издржи сите нерамнини. 

   

  Колекционерска играчка за возрасните!

   

  Овој Racing Car Baghera кој е лакиран и рачно полиран е идеален артикл за колекционерите. Можете да го користите како украсен предмет во собата на вашето дете или во дневната соба. Да се игра со овие колички тоа ќе ги израдува и младите и старите. Неговиот дизајн и луксузен изглед ќе изгледаат одлично на било која локација. 

   

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.