ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Додатоци за бебешка опрема  >  РАКАВИЦА ГЛОДАЛКА РОЗЕВА BABY JEM

  РАКАВИЦА ГЛОДАЛКА РОЗЕВА BABY JEM

  290 ден

  • Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 900155 Категорија: Ознаки: , ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.