ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Релаксатори  >  РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER SPACE TOUR MONI

  РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER SPACE TOUR MONI

  3.290 ден

  РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER SPACE TOUR MONI
  Релаксаторот LLAMA е погоден за бебиња од моментот на нивното раѓање до достигнување на максимална тежина од 9 килограми. Овој модел се карактеризира со практичност, функционалност и удобност. Овозможува забава за најмалите со 12 класични мелодии. Благодарение на смирувачките вибрации, Вашето малечко брзо и спокојно заспива. Комплетот вклучува 3 играчки во боја кои ќе го привлечат вниманието на бебето. Постои функција за нишање, како и можност за фиксирање.
  Потпирачот за грб може да се прилагоди во 3 различни позиции. Безбедносни појаси со 3 точки на отпор.
  Меко перниче е вклучено во комплетот, кое служи како потпора за главата на бебето.

  8,85 кг
  41х29,5х57,5 см.

  Нема на залиха

  SKU: 066RK1D02 Категорија: Ознаки: , , , , , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.