ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Релаксатори  >  РЕЛАКСАТОР iSWING ARI PINK MONI

  РЕЛАКСАТОР iSWING ARI PINK MONI

  6.890 ден

  РЕЛАКСАТОР iSWING ARI PINK MONI
  Секое бебе ќе се чувствува прекрасно во електричната лулашка Ari.
  Погодна е за новороденчиња до 6 месеци, со максимална тежина до 9 кг.
  Има 5 брзини на нишање, 3-кратен тајмер, 12 прекрасни мелодии, ремен со 3 точки, тенда со мрежа за инсекти со 2 меки играчки и функција на релаксатот при заклучување на механизмот. Навлаката може лесно да се извади.
  Не користете го овој производ кога вашето дете може да седи самостојно или тежи повеќе од 9 кг. Овој производ не е наменет за продолжен сон.
  Производот е во согласност со европскиот стандард EN 16232:2013+A1:2018 „Производи за одгледување мали деца. Бебешки лулашки“.

  Големина: 79x61x38 cm
  Тежина: 4,9 kg
  Максимална тежина: 9 kg
  Возраст: 0 месеци +

  In stock

  Кол.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.