ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  СЕДИШТЕ PILOT 0-36М BLACK CANGAROO

  10.690 ден

  СЕДИШТЕ PILOT 0-36М BLACK CANGAROO
  Седиште за автомобил група 0/1/2/3 (0-36кг).
  Седиштето има 4 позиции на задниот дел од потпирачот за грб, удобно е и се прилагодува со едно рака, наклонето до 165 ° C.
  Отстранлив потпирач за глава.
  SPS – дополнителни странични осигурувачи.
  ISOFIX систем за поголема безбедност.
  Екстра мека перница и перничиња на појасите за рамењата.
  Ротирачко за 360° во две насоки – за поголема удобност.
  Навлаката е изработена од висококвалитетна ЕКО-кожа и полиестер.
  8,00 кг
  40 х 43 х 70 см
  47 х 46 х 61 см

  На залиха

  Кол.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.