ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Перници  >  Sensilo – Перниче во форма на мече-CLEARING MINT

  Sensilo – Перниче во форма на мече-CLEARING MINT

  600 ден

  Перниче кое може да го олесни секојдневието на едно бебе уште од неговото раѓање.
  Има мека подлога за главата на бебето.
  Ова перниче може да се користи во домашни услови на пример во креветчето на бебето, во автомобилот или едноставно да се понесе со себе за било какво патување.
  Ова перниче има две лица кое ќе го разубави изгледот на количката.
  Перницата е изработена од 100% памук .
  Антиалергиска .
  Благодарение на прекрасната форма, може да се користи и како играчка за гушкање.

  Карактеристики:

  -совршено перниче за патувања со автомобил, за време на прошетка и дома

  -дополнителна заштита на главата на бебето од удари

  -направени од најквалитетни ткаенини

  -нежни на допир ткаенини

  -изработени со елегантен раб

  -полнењето е антиалергиско

  -Полски производ

  На залиха

  SKU: SILLO-23393/3359 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.