ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Sensilo Спирална играчка – Tiger

  540 ден

  Прекрасна мека играчка што ќе предизвика насмевка кај вашето бебе

  – Мека плишана играчка што може да се прикачи на креветче, бебешка количка или седиште за во автомобил.

  – Има огледало

  – Интересни колоритни бои

  – Еластична и растеглива

  – Произведена од безбедни материјали за деца

  Нема на залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.