ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Постелнина  >  SENSILO- ЧАРШАВ ЗА ДУШЕК СО ЛАСТИК -WHITE

  SENSILO- ЧАРШАВ ЗА ДУШЕК СО ЛАСТИК -WHITE

  300 ден

  Овој чаршав за бебешко креветче со ластик е со одличен квалитет.
  Изработен е од густ памук кој одговара за душек со големина 120 × 60 см.
  Оваа постелнина мека и нежна е идеален придружник во сонот на вашето дете.
  Ластикот на рабовите на чаршавот помага истиот да ја задржи својата позиција и да не се мрда при движењe на бебето.

  Нема на залиха

  SKU: SILLO-2140 Категорија: Ознаки: , Brand:

  Опис

  Карактеристики:

  Материјал: 20% памук – тери / 80% еластан

  Димензии: 120х60 см

  Одржување:максимум 40⁰ C

  – изработен од мек и нежен памук од фротир

  – ластик за лесно местење и правилно вклопување

  – не ја иритира кожата на детето

  – може да се пере на температура до 40 ° C

  -одговара на сите душеци со големина 120x60cm

  -произведено во Полска

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.