ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Додатоци за бебешка опрема, Ќебенца  >  Sensilo Ќебе/Фишек за транспортер – Clearing mint

  Sensilo Ќебе/Фишек за транспортер – Clearing mint

  2.500 ден

  Sensilo ќебето/фишек е специјално дизајнирано за најмалите деца. Удобно и практично за патување во зимските студени денови. Благодарение на отворите за ремени со 3-точки овозможува дополнителна функционалност и практичност. Sensilo ќебето/фишек е со прилагодлива капа со имитација на уши. Направено е од 100% памук.

  Материјал:

  – Надворешен дел: 100% памук

  – Полнење: 100% полиестер

  Одржување:

  – Рачно перење до максимум 30⁰ C

  – Пеглање до максимум 110°C.

  Карактеристики: 

  – Штити од студ и ветер

  – Може да се користи и како ќебе за количка или креветче

  – Отвори за безбедносни ремени со 3 точки

  – Оптимална големина: 90 × 90 см (+/- 2 см)

  – Висок квалитет

  – Произведено во Полска

  На залиха

  Кол.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.