ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Постелнина  >  SENSILO -НАВЛАКА ЗА РЕФЛУКС ПЕРНИЦА СО ЅВЕЗДИЧКИ- PINK

  SENSILO -НАВЛАКА ЗА РЕФЛУКС ПЕРНИЦА СО ЅВЕЗДИЧКИ- PINK

  180 ден

  Мека и нежна ткаенина од 100% памук
  Патентот го олеснува поставувањето на навлаката за перница
  Не ја иритира кожата на детето
  Се пере на 40 ° C
  Димензија 60 × 38 см
  Произведена во Полска

  Кол.
  SKU: SILLO-20542 Категорија: Ознаки: , Brand:

  Опис

  Sensilo –  Навлака за рефлукс перница со ѕвездички- сива со големина 60 × 38 см .

  Изработена од 100% памук, прекрасна на допир.

  Цврсто ткаена за поголема издржливост со патент за вадење на навлаката со што се гарантира долгорочна употреба.

  Навлаката може да се пере во машина за перење на температура до 40 степени

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.