ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Sensilo- Оградицa плетенкa- STARS BLUE

  1.710 ден

  Sensilo Оградицa плетенкa- заштитник за креветче- SMOOTH MINT
  должина: 210 см
  материјал: 100% памук
  полнење: 100% полиестер
  Произведени во Полска

  На залиха

  Опис

  Оградица во форма на плетенка која служи како заштитник за бебешкото креветче, го штити бебето од повреди при неговото вртење додека спие.

  Оваа плетенка на Sensillo е мека на допир,изработена е од памук и има антиалергиски својства. На краевите на секоја плетенка, додадени се врвки со кој може да ја закачите на креветчето.

  Кога ќе ја врзете плетенката на креветчето, освен што ќе добиете одличен изглед ќе му обезбедите на вашето дете безбеден и мирен сон.

  Плетенката исто така може да биде корисна како гнездо за бебиња. Оваа оградица го штити бебето од удари во креветчиња.

  Плетенката може да биде расплетена и да се стави помеѓу оградата на креветчето, а кога ќе порасне бебето може да се користи како играчка или украс.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.