ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Акцесоари за бебешка опрема, Додатоци за бебешка опрема  >  Sensilo- Организатор за креветче- FEATHERS PASTEL

  Sensilo- Организатор за креветче- FEATHERS PASTEL

  870 ден

  Организаторот на креветчето не е само практичен производ, туку е и декорација за детска соба.
  Неговата форма наликува був.
  Има вкупно 4 џебови во кои можат да се стават сите потребни додатоци.
  Организаторот може лесно да се монтира на рамката на креветчето со зашиените ленти.
  Изработен е од 100% памук од двете страни, а внатрешниот слој е со антиалергиско полнење.

  На залиха

  Кол.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.