ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Ќебенца  >  SENSILO ПЛЕТЕН СЕТ ЌЕБЕ И ПЕРНИЦА – GREY

  SENSILO ПЛЕТЕН СЕТ ЌЕБЕ И ПЕРНИЦА – GREY

  2.800 ден

  Sensilo двостран сет од ќебе и перница со плетен дезен од една страни и памучен материјал од другата страна.
  Благодарение на скандинавскиот стил, сетот одговара на собата на секое дете.
  Ткаенитите што се користени за сетот имаат OEKO-TEX 100 сертификат.
  Кол.
  SKU: SILLO-42160 Категорија: Ознака: Brand:

  Опис

  Sensilo двостран сет од ќебе и перница со плетен дезен од една страни и памучен материјал од другата страна. Благодарение на скандинавскиот стил, сетот одговара на собата на секое дете. Ткаенитите што се користени за сетот имаат OEKO-TEX 100 сертификат.

  – Сет од јорган и перниче за креветче

  – Изработен од квалитетна ткаенина мусин и плетено памучно предиво

  – Димензии на перница: 30×40 см

  – Димензии на ќебе: 100×80 см

  – Има анти-алергиски својства

  – Изработени од ткаенини со сертификат ОЕКО-ТЕКС 100

  – Произведено во Полска

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.