ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Постелнина  >  SENSILO -ВОДООТПОРЕН ЧАРШАВ -BLUE

  SENSILO -ВОДООТПОРЕН ЧАРШАВ -BLUE

  750 ден

  Чаршавот има ткаенина од фротир на горната страна, а долната е изработена од водоотпорна полиуретанска мембрана.
  Совршена е за типични детски душеци со големина 120x60cm и дебелина до 15 cm.
  Ја заштитува површината на душекот од влажнење и валкање.
  Благодарение на ластикот, овозможува чаршавот да не се мрда од положбата во која е наместен.

  Нема на залиха

  SKU: SILLO-2154/3336 Категорија: Ознаки: , Brand:

  Опис

  Карактеристики:

  – мека и нежна на допир

  – водоотпорна полиуретанска мембрана

  – ластик за лесно подесување на душекот

  – не ја иритира кожата на детето

  – можете да се пере до 95 ° C

  – изработена за душек со големина 120x60x15cm

  – изработена во Полска

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.