ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Сензорна сложувалка со форми и звуци – 6 блокчиња

  Сензорна сложувалка со форми и звуци – 6 блокчиња

  1.590 ден

  In stock

  Кол.
  SKU: 3700217353322 Category: Tags: , , , , , Brand:

  Description

  Фантастична сложувалка за мали дечиња, којашто ќе ги научи да ги разпознаваат формите и да ги развијат моторичките вештини додека се забавуваат. Секое блокче има поинаква форма, боја и функција: ѕвонче, калеидоскоп, звучни ефекти, свирче, тропалка и огледалце. Оваа сензорна сложувалка ги стимулира сите сетила кај детето.

  Бојадисана е со природни бои на водена основа.

  Димензии 20.3 x 7 x 13.5 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1-3г

   

  Additional information

  Weight 1 kg
  Бренд

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.