ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Едукативни играчки  >  Сет за конструирање дворец со патеки за топчиња – Goki

  Сет за конструирање дворец со патеки за топчиња – Goki

  3.290 ден

  Овој сет за конструирање дворец со патеки за топчиња, е победник во категоријата Играчки за 3-6 години, на најпрестижниот саем за играчки Spielwarenmesse® во Нирнберг за 2020 година.

  Лесните дрвени елементи може да се комбинираат на многу различни начини за да формираат прекрасен дворец, кој може постојано да се редизајнира благодарение на модуларната конструкција. Обоените дрвени топчиња се тркалаат од кула до кула на различни висини, а градејќи ја конструкцијата господарите на замокот ќе ја развијат креативноста, моторните вештини и чувството за  простор.

  Шарените дрвени компоненти, неограничената разновидност на дизајнот и едноставниот механизам за спојување се воодушевувачки за децата.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 4013594538961 Категорија: Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.