ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Едукативни играчки, Сложувалки  >  Сложувалка азбука – Sweet Cocoon

  Сложувалка азбука – Sweet Cocoon

  1.390 ден

  Оваа едукативна дрвена играчка ќе му овозможи на вашето дете да ја научи азбуката преку неколку нивоа на игра. Детето може да ги постави буквите на соодветно поле според бојата, да ги препознае буквите а потоа со креда да ги напише на задната страна на таблата. Оваа дрвена играчка е дел од колекцијата Sweet Cocoon, со нежен опсег на бои, инспирирана од тековните трендови за да го придружува детето во неговото почетно учење!

  На залиха

  Кол.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.