ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Сложувалки  >  Сложувалка за учење на англиската азбука

  Сложувалка за учење на англиската азбука

  1.390 ден

  Џиновска сложувалка составена од 28 картонски парчиња со илустрации и 26 букви од дрво. За да ја комплетираат сложувалката, децата треба да ги наместат буквите кај соодветните илустрации. Покрај за учење на абецедата, оваа сложувалка е идеална и за развојот на фините моторички вештини.

  Out of stock

  Description

  Димензии 62.4 x 36.3 x 1.1 cm
  Возраст 3-6
  Материјал Картон/Дрво • Cardboard/Wood

  Additional information

  Бренд

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.