ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Сложувалки  >  Сложувалка за учење на англиската азбука

  Сложувалка за учење на англиската азбука

  1.390 ден

  Џиновска сложувалка составена од 28 картонски парчиња со илустрации и 26 букви од дрво. За да ја комплетираат сложувалката, децата треба да ги наместат буквите кај соодветните илустрации. Покрај за учење на абецедата, оваа сложувалка е идеална и за развојот на фините моторички вештини.

  Нема на залиха

  SKU: 3700217327057 Категории: , Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Димензии 62.4 x 36.3 x 1.1 cm
  Возраст 3-6
  Материјал Картон/Дрво • Cardboard/Wood

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.