ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Едукативни играчки  >  СОРТЕР СЛОНЧЕ 22115144 BKIDS

  СОРТЕР СЛОНЧЕ 22115144 BKIDS

  1.290 ден

  СОРТЕР СЛОНЧЕ 22115144 BKIDS
  Овој забавен слон носи забавен нов дизајн на класичниот сортер на форми! Сортирајте пет форми кои лесно се фаќаат, во телото на слонот. Свртете ја неговата опашка за да го ротирате телото и да ја промените формата на врвот. Боите на обликот одговараат на границите, помагајќи им на децата да научат совпаѓање на формата и бојата. Кога ќе заврши сортирањето, притиснете ги ушите на слонот и облиците ќе му се исфрлат од внатрешноста.

  5 лесни форми за фаќање
  Свртете ја опашката за да ја промените формата
  Притиснете му ги ушите за да ги извадите формите од телото
  Погоден за 12м+

  Нема на залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.