ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Едукативни играчки  >  Сортирач за форми – Кокошката Паулета

  Сортирач за форми – Кокошката Паулета

  1.890 ден

  Возраст: 12 м+

  Состав: Иверка

  Димензии: 23 x 8,5 x 12 cm

  Развојни вештини: Вид, моторички вештини, имагинација, проникливост

  На залиха

  Кол.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.