ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Хранилки  >  СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ OWLS LUNA

  СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ OWLS LUNA

  3.990 ден

  СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ OWLS LUNA
  • Наменет за деца, кои можат да седат самостојно (од 6 до 36 месеци)

  Нема на залиха

  SKU: 88426/4225 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ OWLS LUNA
  • Наменет за деца, кои можат да седат самостојно (од 6 до 36 месеци)
  • Наслонот за седење се подесува во 6 висини
  • Наслонот за грб се подесува во 3 положби
  • Пет точки на затворање на појасот
  • Обложената навлака е едноставна за чистење и одржување
  • Приложен послужавник со подлога за лесно одржување
  • Можност за заклучување на тркалата
  • Лесно склоплива и не зафаќа многу простор

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.