ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Хранилки  >  СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ TEDDY ЛИСИЦА БЕЖ 6м+ JUNGLE

  СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ TEDDY ЛИСИЦА БЕЖ 6м+ JUNGLE

  4.943 ден

  СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ TEDDY ЛИСИЦА БЕЖ 6м+ JUNGLE
  – Столче за хранење со висинско подесување со својата функционалност и едноставно склопување овозможува полесно хранење на бебето од 6м+.

  На залиха

  SKU: ACE1101501-4047 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  – Столче за хранење со висинско подесување со својата функционалност и едноставно склопување овозможува полесно хранење на бебето од 6м+.
  – Столчето е место каде бебето може удобно да се смести и безбедно да помине некое време покрај родителите низ различните дневни обврски.
  – Столчето за хранење е изработено од мек ПВЦ материјал во комбинација со пластика и метална (алуминиум) конструкција.
  – На предните и задните ногалки има тркала кои овозможуваат лесно преместување.
  – 3 позиции на наслон
  – Можност за висинско подесување во 5 степени (највисоката точка е во висина на трпезариски стол).
  – Дупли послужавник со 3 можности: простор за шише, тацна за хранење и тацна за игра.
  – Пространо и меко седиште со безбедносни појаси со 5 точки на отпор кои овозможуваат додатна заштита и удобност на бебето.
  – Димензии на отворено столче за хранење: ширина 60 цм, висина 102 цм.
  – Димензии на затворено столче за хранење: ширина 38 цм, висина 91 цм.
  – Тежина на столчето за хранење: 9,8 кг.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.