ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Друштвена игра, Едукативни играчки  >  SugarPlum – Мебел за дневна соба „Кукла“

  SugarPlum – Мебел за дневна соба „Кукла“

  1.420 ден

  На залиха

  Опис

  Мебел за дневна соба за куќичка за кукли
  Играчките со улоги поттикнува креативна имагинација, социјален и јазичен развој.
  Преку ова играа се развива вештини за пресврт, како и социјална интеракција

  Изработени од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина.

  Безбедна играчка – украсена со нетоксични бои и тестирана според највисоките стандарди за безбедност

  Вклучува тросед, стол, камин, библиотека, ТВ и додатоци како што е прикажани на сликата.. Наманети за сите куќички за кукли на LE TOY VAN. Кукли се продаваат одделно.

  Престижната колекција кукли за куќи и додатоци е направена пред повеќе од 25 години и се  направени од одржливи материјали. Тие се уникатни и со неограничена имагинација на децата. Семејно наследство, вистинска инвестиција во игра.

  Погоден за возрасти – 3 години +
  Софа = 13 x 4,5 x 6 см
  Колекција Daisylane
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.