ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Детски очила за сонце, Наочари за деца  >  Ki ET LA SUNGLASSES 0-2/ 1-2/ 2-4/4-6/6-16/ ADULTS YEARS WOAM- (BOTTLE GREEN)

  Ki ET LA SUNGLASSES 0-2/ 1-2/ 2-4/4-6/6-16/ ADULTS YEARS WOAM- (BOTTLE GREEN)

  2.290 ден2.590 ден

  Кол.

  Description

  WДОСТАПНО ОД 26.06.2023
  WOAM тинејџерски наочари: тркалезни наочари како од седумдесетти година на кои ќе им позавидат и возрасните!
  Инспирирани од изгледот на диско од 70-тите, овој проѕирен заоблен оквир (за стил) е задолжителен 
  додаток и за децата и за возрасните!
  Составени од класична рамка од поликарбонат со шарки, WOAM очилата се лесни и удобни за носење 
  благодарение на нивната завршна обработка со мек допир.
  
  ВИСОКА ЗАШТИТА
  Поликарбонатни леќи од 3 категорија: идеална заштита за секоја возрасна група.
  100% Анти-УВ филтер: Анти-УВА, Анти-УВБ, Анти-УВЦ.
  
  ВРВЕН КОМФОР
  Многу лесни очила, за секојдневна удобност.
  Лесни и удобни за носење благодарение на нивната изработка на мек допир.
  
  СОСТАВ
  Поликарбонатни леќи- Што е тоа? - прочитај "ТУКА" 
  
  Очилата за сонце се во согласност со меѓународните стандарди 
  (ISO 12312-1:2013 / A1 2015 и ANSI Z80.3: 2015).
  
  ЕКО ПАКУВАЊЕ
  
  Кутија на пакувањето е за повеќекратна употреба и рециклирање.
   Како да ја одберете точната големина?
   
    

  Additional information

  Големина

  , , , , ,

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.