ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Пластични играчки  >  ТАБЛА ЕДУКАТИВНА BABY PROF IT/EN CHICCO

  ТАБЛА ЕДУКАТИВНА BABY PROF IT/EN CHICCO

  1.673 ден

  ЕДУКАТИВНА ТАБЛА BABY PROF содржи многу забавни игри кои што му помагаат на детето да ги научи збороите на англиски и на италјански јазик.

  Нема на залиха

  SKU: 097920000 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  ЕДУКАТИВНА ТАБЛА BABY PROF содржи многу забавни игри кои што му помагаат на детето да ги научи збороите на англиски и на италјански јазик. Играчката има два начина за игра: 1 Учење – Детето ги открива буквите, формите, боите, спротивностите и текстурите благодарение на зборовите пропратени си рима и забавни фрази. 2 Музика – Детето игра со мелодиите, звуцните ефекти и песничките. Забавното учење е проследено со многу колоритни светла кои се активираат низ играта и му помагаат на детето полесно да се фокусира.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.