ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Книги за деца  >  The Very Hungry Caterpillar: Touch and Feel Playbook

  The Very Hungry Caterpillar: Touch and Feel Playbook

  690 ден

  Овој прекрасен нов интерактивен формат им овозможува на бебињата и малите деца да научат сè за 
  боите, формите, бројките и првите зборови - со посебно сјајно изненадување на крајот!
  
  Со многу забавни текстури за истражување, таа е совршена книга која ќе помогне во развојот на сите 
  мали читатели насекаде.
  
  Број на страници 12
  Димензии на книгата 260mm x 14mm x 261mm
  
  

  Нема на залиха

  SKU: 9780241959565 Категорија: Ознаки: , , , , ,

  Опис

  Од Ерик Карле, умот зад The ​​Very Hungry Caterpillar, доаѓа оваа прекрасна интерактивна книга за
  рано учење.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.