ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  ТЕРМОСИ  >  Термос заоблена чаша 355мл BPA free Dark Green

  Термос заоблена чаша 355мл BPA free Dark Green

  1.320 ден

  Со години, BANZ се грижи за вашите деца на отворено и на сонце. Сега остатокот од семејството може да се придружи со новата палета на BANZ пикник и пијалоци. Патувачката термос чаша BANZ е – * Лесна и лесна за носење * Доволно голема за најжеден член на семејството * Издржлива и цврста со нерѓосувачки челик и дупли ѕидови за да трае со години * Изолација за да го одржува вашето кафе потопло или поладна вода подолго време Достапно во уникатно 3 дизајнирани BANZ австралиски бои Совршено обликувана за да одговара на повеќето држачи за чаши за возила со BANZ EASY SIP и капак со силикон отпорен на капки. ДВОЈНИ ѕидови – топлите пијалоци ќе останат топли околу 12 часа, додека чашката за патување BANZ за повеќекратна употреба ќе го чува мразот до 2 дена! Одлично е и за спортски настани – фудбал, крикет, воздушни шоуа, концерти на тревникот, фестивали – секаде каде што сакате топол пијалок или освежителен пијалок Достапна во голем број ексклузивни бои BANZ Australiana, патничката шолја прекрасно се координира со новата палета на садови за пијалоци и торби за пикник BANZ Убав ПИКНИК

  На залиха

  Кол.
  SKU: T001 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.