ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a

  ТОЧАК BALANCE BIKE PINK ARROW CHICCO

  3.390 ден

  Првиот точак на детето кој ќе му помогне да го развие потребното балансирање на две тркала за понатамошно возење на вистински велосипед со педали. * Направено од ултра-лесен метал * Прилагодливи рачки и седиште според растот на детето * Возраст од 2-5 години ( максимум тежина до 25 кг)

  На залиха

  SKU: 017161000/4161 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  BALANCE BIKE ТОЧАК PINK ARROW CHICCO

  Првиот точак на детето кој ќе му помогне да го развие потребното балансирање на две тркала за понатамошно возење на вистински велосипед со педали.
  * Направено од ултра-лесен метал
  * Прилагодливи рачки и седиште според растот на детето
  * Возраст од 2-5 години ( максимум тежина до 25 кг)

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.