ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a

  ТОЧАК BALANCE BIKE PINK ARROW CHICCO

  3.390 ден

  Првиот точак на детето кој ќе му помогне да го развие потребното балансирање на две тркала за понатамошно возење на вистински велосипед со педали. * Направено од ултра-лесен метал * Прилагодливи рачки и седиште според растот на детето * Возраст од 2-5 години ( максимум тежина до 25 кг)

  Out of stock

  Description

  BALANCE BIKE ТОЧАК PINK ARROW CHICCO

  Првиот точак на детето кој ќе му помогне да го развие потребното балансирање на две тркала за понатамошно возење на вистински велосипед со педали.
  * Направено од ултра-лесен метал
  * Прилагодливи рачки и седиште според растот на детето
  * Возраст од 2-5 години ( максимум тежина до 25 кг)

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.