ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Пластични играчки  >  TOПKA ТРАНСФОРМ 2/1 CHICCO

  TOПKA ТРАНСФОРМ 2/1 CHICCO

  890 ден

  TOПKA ТРАНСФОРМ 2/1 CHICCO Целосно нова игра од линијата Smart2Play – топка што може да се трансформира во што сакате. – 10 разнобојни делови кои се спојуваат меѓу себе за да ја направите вашата омилена топка. – Се тркала како вистинска топка. 2 во 1 1. Направете топка 2. Направете го вашиот омилен модел

  Нема на залиха

  SKU: 093740000 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  TOПKA ТРАНСФОРМ 2/1 CHICCO
  Целосно нова игра од линијата Smart2Play – топка што може да се трансформира во што сакате.
  – 10 разнобојни делови кои се спојуваат меѓу себе за да ја направите вашата омилена топка.
  – Се тркала како вистинска топка.
  2 во 1
  1. Направете топка
  2. Направете го вашиот омилен модел

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.