ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Пластични играчки  >  TOПKA ТРАНСФОРМ 2/1 ECO+ CHICCO

  TOПKA ТРАНСФОРМ 2/1 ECO+ CHICCO

  890 ден

  TOПKA ТРАНСФОРМ 2/1 ECO+ CHICCO
  Комплет пластични елементи кои ја поттикнуваат фантазијата на Вашето дете, овозможувајќи му да составува форми: обоена топка, симпатична мала птица, весел диносаурус, вселенска ракета и други забавни ликови.

  На залиха

  SKU: 093741000/4240 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

  TOПKA ТРАНСФОРМ 2/1 ECO+ CHICCO
  Комплет пластични елементи кои ја поттикнуваат фантазијата на Вашето дете, овозможувајќи му да составува форми: обоена топка, симпатична мала птица, весел диносаурус, вселенска ракета и други забавни ликови.
  10 елементи што треба да се вклопат заедно за да создадете топка или фигура по ваш избор.
  Топката се тркала.
  Произведено во Италија.
  Игрите од линијата Chicco Eco + се внимателно дизајнирани и се обрнува внимание на потребите на природата и светот околу нас.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.