ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Опрема за пикник  >  Торба со термоизолација за пикник/плажа мала – 24x15x24cm кајсија

  Торба со термоизолација за пикник/плажа мала – 24x15x24cm кајсија

  1.590 ден

  Со години, BANZ се грижи за вашите деца на отворено и на сонце. Сега остатокот од семејството може да се придружи со новата палета на BANZ пикник и пијалоци. Торбата со алуминска внатрешнина за носење BANZ Picnic е – * Лесна и лесна за носење * Oдлична големина за Вашата предпладневна прошетка во паркот или мини пинкник * Издржлива и отпорна на вода и нечистотија и прашина * Со изолација за да ја одржува храната потопла или пијалокот поладен подолго време! Со уникатен дизајн BANZ, Австралија ЛЕСНА за НОСЕЊЕ и меки страни, изработена со ИЗДРЖЛИВ двослоен материјал кој нуди и цврстина и отпорност на вода. Висококвалитетна еко-пријателска алуминиумска изолација која подолго ја одржува храната топла или вашите пијалоци ладни – користете ја како торба за пикник, торба за ладење или корисна за купување намирници! Достапна во 3 ексклузивни дизајни на BANZ Australiana, подлогата за пикник прекрасно ја координира новата палета на садови за пиење и торби за пикник BANZ Модерно, едноставно и функционално со издржливи PU кожна рачка

  Out of stock

  SKU: B12343 Category: Tags: , Brand:

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

  You may also like…