ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Акцесоари за бебешка опрема, Колички  >  ТОРБА ЗА МАЈКА CUBE BLACK CARBON LIONELO

  ТОРБА ЗА МАЈКА CUBE BLACK CARBON LIONELO

  4.890 ден

  ТОРБА ЗА МАЈКА CUBE BLACK CARBON LIONELO
  Многу е полесно да патувате со универзален ранец за мама и тато.
  Удобно е не само кога одите со Вашето бебе, туку и за други патувања или патувања до работа или универзитет . Има 12 практични џебови и прегради, така што секој предмет сместен во ранецот има свое место. Универзалните токи што се одвојуваат ви овозможуваат да го прикачите ранецот на кој било модел на количка. Организаторот е изработен од цврст и водоотпорен материјал, кој можете да го перете во машина за перење.
  Со едноставен, минималистички дизајн и функционални џебови за сестрана употреба, ранецот Lionelo Cube е совршен за различни околности . Можете да го прикачите на количката на Вашето дете за да се ослободите од напрегањето на грбот и да добиете лесен пристап до шише, пелена или кукла. Совршен е и како самостоен додаток, а џебот за менување се покажува како безбедно место за таблет или лаптоп за работа. Можете да ги користите страничните токи за да ја намалите неговата големина, така што ранецот ќе го собере под вашето седиште во авионот. Ги исполнува упатствата за рачен багаж на повеќето авиокомпании .
  Ранецот Lionelo Cube е сошиен од цврст воодотпорен материјал, чии водоотпорни својства добро функционираат при променливо време . Уште повеќе, материјалот лесно се чисти. Нечистотијата се отстранува по бришењето со влажна крпа, а ако сакате да ги освежите работите, ранецот може да го перите во машината за перење. 12-те функционални џебови вклучуваат преграда за термички шишиња и безбедносен џеб за документи. Тоа е одлична идеја за подарок за идните родители – ранецот, спакуван во украсна кутија, е подготвен за подарок.

  Нема на залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.