ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Тротинети и трицикли и велосипеди  >  TOYZ ДРВЕН БАЛАНС ВЕЛОСИПЕД ENDURO – PINK

  TOYZ ДРВЕН БАЛАНС ВЕЛОСИПЕД ENDURO – PINK

  4.500 ден

  Enduro дрвениот баланс велосипед ветува одлична забава на две тркала. Спортскиот дизајн, висококвалитетните материјали и воздушните гумени гуми придонесуваат Enduro да биде  соврвен велосипед за идните шампиони.

  Кол.
  SKU: TOYZ-0234 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  – Возраст: 2-6 години

  – Максимална тежина: 30 кг

  – Удобно возење по нерамен терен

  – Гумени воздушни гуми

  – Одличен изглед кој ветува забава, благодарение на класичниот елегантен дизајн на рамката

  – Едноставно и безбедно маневрирање

  – Одговара на висината на вашето дете поради прилагодливата висина седиште

  – Лесно склопување

  – Долговечност – цврстата рамка и високо квалитетните материјали овозможуваат многу години забава на детето

  – Тежина на баланс велосипедот: 4,6 кг

  – Димензии на тркала: 12″ ; Ширина на тркала: 5 см

  – Димензии: L. 91 / W. 31 / H. 56 см

  – Висина на седиште: 37-42 cm

  – Гаранција за безбедност – велосипедот поседува целиот тест што го бараат прописите на ЕУ

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.