ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Рекреација  >  ТРАКТОР НА ПЕДАЛИ RED 07314 PILSAN

  ТРАКТОР НА ПЕДАЛИ RED 07314 PILSAN

  2.618 ден

  ТРАКТОР НА ПЕДАЛИ RED 07314 PILSAN

  На залиха

  SKU: 0660731414/2651 Категорија: Ознаки: , , ,

  Опис

  ТРАКТОР НА ПЕДАЛИ RED 07314 PILSAN
  Наменето за деца над 3 години.
  Максимална носивост: 50 кг.
  Седиште со 6 степени на прилагодување.
  Систем за лесно вртење на воланот.
  Педали, елегантен тромб.
  Модерен изглед и ергономски дизајн.
  Направен од материјали и бои безбедни за здравјето на Вашето дете.
  51х95х51 см.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.