ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Трамболини  >  ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) HOP СИНА BYOX

  ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) HOP СИНА BYOX

  5.990 ден

  ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) HOP СИНА BYOX
  Производот може да го користат деца кои сакаат да се забавуваат и да вежбаат.
  Возраст: 3-10 години. Максимална тежина на корисникот – до 50 кг.
  Трамболината е со дијаметар 140 cm, висина од површината до трамболина – 35 cm и висина на мрежата 125 cm.

  Марка: Byox
  Големина на пакувањето: 73x17x43 cm
  Тежина kg: 12,00
  Максимална тежина кг: 50
  Возраст: 3 – 10 години

  На залиха

  Кол.
  SKU: 066NJT5502 Категорија: Ознаки: , , , , , ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.