ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Трамболини  >  ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 6ft (183 cm)

  ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 6ft (183 cm)

  11.990 ден

  ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ

  Нема на залиха

  SKU: 19352 Категорија: Ознаки: , , ,

  Опис

  ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 6ft (183 cm)
  Максимална тежина до 80kg
  Димензии на трамболината во дијаметар 183 см. Висина на мрежа до 150 см.
  примена за надворешен простор и приватна употреба
  материјал галванизиран челик
  подлога за скокање е отпорна за скокање на временски услови
  Внимание не е наменето за деца под 3год
  Карактеристики на трамболината: заштитна подлога со јадро од пена прекриено со долготрајна гумена навлака,36 галванизирани челични прижини, 6 горни и 6 долни галванизирани стубчиња, галванизирана челична рамка, пластични поклопци за горни субчиња и нокарки за долните стубчиња, заштитна мрежа со влез кој се отвара со патент.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.