ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Трамболини  >  ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 8ft (244 cm) до 50КГ

  ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 8ft (244 cm) до 50КГ

  14.990 ден

  Производот е погоден за деца и возрасни, за секој што сака да се забавува и да спортува.

  Нема на залиха

  SKU: 066GSD244SM Категорија: Ознаки: , , ,

  Опис

  ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 8ft (244 cm) до 50КГ
  Производот е погоден за деца и возрасни, за секој што сака да се забавува и да спортува.
  Лесно може да се согоруваат вишок калории, да се подобри функцијата на белите дробови, да се подобри расположението и физичката состојба.
  Трамболината има дијаметар од 244 цм, висина од површината до основата за скокање – 55 цм и висина на мрежата – 150 цм.
  Комплетот вклучува заштитна мрежа, скала и заштита за дожд.
  Цевките се поцинкувани и изработени од не’рѓосувачки челик.
  Максимално оптоварување: 50 кг.
  Федери: 42 парчиња. Поцинкуван челик.
  Ногалки: 3 парчиња. Поцинкуван челик.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.