ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  ТРОПИК – Дрвена играчка лемур за влечење со ксилофон – Janod

  ТРОПИК – Дрвена играчка лемур за влечење со ксилофон – Janod

  1.650 ден

  Еве еден лемур што тргна на забава! Оваа забавна играчка за влечење ќе го насмее вашето дете! Со овој лемур што се влече детето ќе ја запознае музиката: неговите раце се движат кога се тркала, па свири на ксилофон одејќи на прошетка! Ова е идеална играчка за рано учење на звук и музика за деца од 1 и пол година. Детето веднаш ќе го засака овој мал дрвен лемур со главата на пружина и уши од филц. Совршена играчка за влечење за да ги следите малите додека учат да одат и да ги придружуваат во првите чекори. Тркалата на оваа дрвена играчка се тивки, за да се слушне слатката мелодија на лемурот!

  Направено од дрво од одржливо управувани шуми (со FSC® сертификат) и боја на база на вода.

  ● ● ●

  Линијата ТРОПИК од Janod е изработена во топли и колоритни комбинации на симпатични животни, во забавни и живописни бои, коишто се неодоливи за малите дечиња.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 3700217382704 Категорија: Ознаки: , , , , , , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.