ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Рекреација  >  ТРОПИК – Летало МАЈМУН – Janod

  ТРОПИК – Летало МАЈМУН – Janod

  790 ден

  Овој змеј од серијата Тропик е совршена забава за целото семејство.

  Направен е од цврст фиберглас, шарени ленти што летаат на ветрот и весел мајмун претставен на жолто-тиркизна цветна позадина.

  Летањето змеј е одлична активност во природа и може да се прави на плажа, за време на прошетки или излети.

  Димензии: 61 x 0,4 x 69 cm

  ● ● ●

  Линијата ТРОПИК од Janod е изработена во топли и колоритни комбинации на симпатични животни, во забавни и живописни бои, коишто се неодоливи за малите дечиња.

  In stock

  Кол.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.