ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  ТРОТИНЕТ FLURRY ORANGE BYOX

  4.290 ден

  ТРОТИНЕТ FLURRY ORANGE BYOX
  Детски алуминиумски скутер на преклоп Flurry.
  Карактеристики:
  -ПУ тркала со големина 200х30мм.
  -Страничен држач.
  -Висина на рачките 78 -97 cm.
  -Големина на основата 520х120мм.
  -Максимално оптоварување до 100 kg.

  На залиха

  SKU: 066MC15A13 Категорија: Ознаки: , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…