ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  ТРОТИНЕТ HONEYCOMB GREEN QPLAY

  3.690 ден

  ТРОТИНЕТ HONEYCOMB GREEN QPLAY
  Карактеристики
  · Компактен и лесно преклоплив
  · Светлечка платформа со принт од саќе
  · Прилагодлива мека рачка која расте со Вашето дете
  · Димензии: 65д x 11ш x 81в
  · Потребни батерии: 4x AAA батерии (не се вклучени)
  Опис на производот
  Точка 1:
  Тротинет наменет за момчиња и девојчиња!
  Точка 2:
  Со супер кул LED светла на платформата!
  Точка 3:
  Застанете со ножната сопирачка.
  Точка 4:
  Рачката се прилагодува по висина.

  In stock

  Кол.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.