ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  ТРОТИНЕТ RENDEVOUS BLUE BYOX

  3.190 ден

  Алуминиумски тротинет на преклоп.
  145 мм x 30 мм PU тркала; Хромирани лагери ABEC-7;
  Големина кога е расклопен: 75-89см.

  Максимална носивост 100 кг.
  Производот е погоден за деца над 6 години.
  Прилагодете ја висината на рачката во три позиции.

  На залиха

  SKU: 066GSS-A2-005A02 Категорија: Ознаки: , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…