ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  VALENTINA IN SPACE-Longji

  VALENTINA IN SPACE-Longji

  952 ден

  Патувајте со Валентина и нејзините пријатели низ вселената и откријте некои од чудата на 
  нашиот Сончев систем: Земјата, Месечината и ѕвездите!
  5 реверзибилни загатки од 2, 3, 4, 5 и 10 парчиња со изненадување, склопени ги ос остави да 
  светат во мракот!

  На залиха

  Кол.
  SKU: PZ008U Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  • Илустрација Teresa Bellón
  • AВозраст 3-103 години
  • Материјал FSC и рециклиран картон
  • Пакување: цврста картонска кутија
  • Големина на пакување19 x 19 x 8 cm.
  • Тежина 565 g.

  made in barcelona

  WARNING! Not suitable for children under three years old. Small parts.

  The CE mark indicates that Londji’s toy complies with the European Union’s EN71 standard for toy safety.

  Our toys have satisfactorily passed the rigorous safety tests conducted by independent laboratories accredited to the authorities of the European Union.

  EN71s

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.