ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  ВИДЕОФОН VM2251 VTECH

  6.690 ден

  ВИДЕОФОН VM2251 VTECH6

  Нема на залиха

  SKU: 066VM2251 Категорија: Ознаки: ,

  Опис

  Видео бебифон Classic Safe&Sound.
  5 нивоа на звук.
  Аларм при губење на сигналот.
  Камерата може да се монтира на ѕид.
  Рачно подесување на аголот на камерата.
  Прилагодување на јачината на звукот.
  Со термометар за мерење на собната температура.
  Двонасочна комуникација.
  Режим за ноќно инфрацрвено гледање.
  Потребни батерии: 2х800mAH Ni-MH
  2 адапери вклучени во комплетот.
  Домет: во затворен простор 50м, на отворено до 300м.
  Резолуција на дисплејот: 320х160, QVGA, CMOS, со инфрацрвен филтер.
  LCD дисплеј во боја.
  Број на камери: 1
  Дигитален видеофон.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.